Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında İstanbul’da kurulan SosyalAl, dijital influencer marketinge farklı bir boyut kazandıran, sektörün ihtiyacına göre influencer yaratan bir şirkettir. İnteraktif pazarlama alanında öncü ve yenilikçi olmayı hedefleyen, verdiği hizmetlerle her zaman müşterilerinin, teknolojinin odak noktasında olmasını ve özgün projelerde yer almasını sağlar. Birebir iletişim metoduyla ilerleyen şirketimiz, profesyonel kadrosu ve etkileşimli projeleriyle dijital dünyaya interaktif pazarlama teknikleri getirerek yeni bir soluk katıyor.

Hikayemiz

SosyalAl 2016 yılında kurulmuş, yeni medya çözümlerine odaklanmış bir dijital ajanstır. Hızla gelişen ve değişen internet dünyasında konvansiyonel standartları göz ardı etmeden, sizin bu değişime katılmanıza ve ayak uydurmanıza olanak sağlıyoruz. Bu nedenle önce sizi çok iyi anlayıp rakiplerinizi ve iş alanınızı analiz etmek, aynı alanda dünyadaki örnekleri tanımak birincil prensibimiz. Dinamik, başarıya odaklı ve tecrübeli ekibimizle sizlere her türlü "Yeni Medya" çözümünü sunmaya hazırız.
img
7 / 24 Teknik Destek
7 / 24 Teknik Destek
Müşterilerimizin sorunları ile 7 / 24 ilgileniyoruz. Bize e-posta aracılığıyla ulaşarak diledikleri zaman yardım alabilirler.
Çözüm Üreten Ekip
Çözüm Üreten Ekip
Satış sonrası destek ve teknik destek ekibimiz sizler için çalışıyor. Sorunlarınızı dinliyor ve çözüm üretme aşamasına geçiyor.
Hızlı Geri Dönüş
Hızlı Geri Dönüş
Müşterilerimizin attığı maillere hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyoruz. En geç 30 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılıyor.

Neden Biz ?

İnteraktif pazarlama alanında uzman kadromuzla; teknolojiyi her an takip eden, dijital dünyaya hakim, özgün projeler üreten ve ürettiğimiz projelerin her aşamasında müşterimizi sahiplenen bir ekibiz. Dijital ve geleneksel, tüm özgün pazarlama faaliyetlerimizi tasarlıyor ve müşterilerimizle birlikte hedefimize ilerliyoruz. Birebir iletişim metodumuzla hem müşterimizi hem kitleleri etkiliyor hem de müşteri ile marka arasındaki ilişkilerdeki uyumu üst seviyede tutuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin yaratıcılığına ve gücüne inanıyor, uzman kadromuzla maksimum memnuniyet sağlıyoruz. Profesyonel ve günlük hayatı birleştirerek müşterilerimize ve kitlelerine unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlıyoruz.
animationanimation