SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

img
SEO NEDİR ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesinin organik arama sonuçlarında daha iyi sıralama elde etmesini amaçlar. SEO hizmeti ise bu amaca yönelik yapılan tüm işlemlerin genel tanımıdır.  Doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu ile; web siteniz, dolayısı ile ürün veya hizmetleriniz, benzer ürün veya hizmet arayan insanlara daha fazla görünür ve erişilebilir olur. SEO, siteye en prestijli ve katma değeri en yüksek trafik çekme yöntemi olarak kabul edilmektedir. Arama motoru optimizasyonu ile verimli ve maliyetsiz bir dijital pazarlama kampanyası yapmış olursunuz. Burada dikkat edilmesi gereken, en doğru arama motoru optimizasyon stratejisinin hazırlanmasıdır. Başarılı bir arama motoru optimizasyonu,  kısa vadeli aksiyonlarla hızlı sonuç almaya yönelik olmamalı, kalıcı çözümler bularak devamlılık sağlanmalıdır. Yapılacak tüm dijital pazarlama çalışmalarında olduğu gibi, arama motoru iyileştirme çalışması da sosyal medya pazarlaması ve Google reklamları gibi farklı hizmetlerle desteklenmelidir.

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu
Sitenizin arama motorları görünürlüğünü arttıralım. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizin üzerinde yer almanızı sağlayalım.
Arama Motoru Pazarlaması
Arama Motoru Pazarlaması
Doğru hedefleme ve yaratıcı reklam içerikleri oluşturarak Google AdWords reklamlarınızın verimini arttıralım.
Dönüşüm Optimizasyonu
Dönüşüm Optimizasyonu
Dönüşüm oranlarınızı arttırmak için size, kullanıcı deneyimini iyileştirecek ve kullanıcının satın alma kararını kolaylaştıracak yöntemler önerelim. Sonuç alınmış yöntemleri uygulayalım.

ÖLÇÜMLEME VE RAPORLAMA

Ölçümleme ve raporlama; dijital pazarlama çalışmalarının neden yüksek bir hızda arttığını en iyi şekilde açıklayacak iki terimdir. Klasik pazarlama yöntemlerinin aksine dijital pazarlama ölçülebilir ve raporlanabilir sonuçlar sunar. Dijital pazarlama metrikleri ve anahtar performans göstergeleri (KPI) dijital pazarlamacıların yaptıkları kampanyaların başarımını ölçümledikleri değerlerdir.
img

Teklif mi almak istiyorsunuz ?

Teklif almak için iletişim formunu doldurarak bize gönderin. Biz sizi arayalım
Mesaj gönderildi